Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

• Data opublikowania: 2017-03-27

Trwa wyjazdowa niemoc Lechii

Piłkarze tomaszowskiej Lechii ulegli 0:2 w wyjazdowej konfrontacji zespołowi Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. To czwarta porażka zespołu w tym sezonie.

W tym spotkaniu, w szeregach Lechii pojawiło się wiele niedokładności i indywidualnych błędów. Świt Starał się szybko wyjść na prowadzenie, co przyniosło efekt w 23. minucie meczu. Po wykorzystaniu błędów w obronie, worek z bramkami otworzył Patryk Szczepański. Kolejne trafienie dołożył w 90. minucie meczu Rafał Maciejewski. Lechia próbowała odmienić losy meczu, ale strzały Jakuba Rozwandowicza i Marcina Mireckiego nie zaskoczyły golkipera gospodarzy.

Po 20 kolejkach rozgrywek III ligi, Lechia zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów. 2 kwietnia o godz. 11.00 zmierzy się w Tomaszowie Mazowieckim z Motorem Lubawa, czyli ostatnią drużyną w lidze.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (1:0)