Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tydzień Antoniański. Podziękowania

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji Tygodnia Antoniańskiego. Bez ciężkiej pracy i zaangażowania wielu osób nie udałoby się zorganizować tak dużego, historycznego wydarzenia w naszym mieście.

Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych czynnie przy organizacji całego Tygodnia Atoniańskiego, a w szczególności do pracowników Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Miasta, Wydziału Kultury i Promocji Powiatu w Starostwie Powiatowym, Miejskiego Centrum Kultury, Muzeum, Agencji BrandMedia, Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, Zarządu Dróg Powiatowych, Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Dziękujemy służbom: Straży Miejskiej, Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie, Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie, Ochotniczym Strażom Pożarnym z powiatu tomaszowskiego, grupie medycznej OSP Białobrzegi, 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej, Hufcowi ZHP Tomaszów Mazowiecki, klasie wojskowej ZSP nr 1 i klasie strażackiej ZSP nr 3, Towarzystwu Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego oraz wszystkim pracownikom techniki i obsługi oraz wszystkim sponsorom i darczyńcom, którzy wspierając te wydarzenia przyczynili się do sukcesu Tygodnia Antoniańskiego.

Dziękujemy wykonawcom tygodniowego programu artystycznego: uczniom i nauczycielom tomaszowskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, Młodzieżowemu Domowi Kultury, solistom, zespołom, chórom i orkiestrom z gmin powiatu.

Dziękujemy organizatorom wydarzeń i imprez towarzyszących Tygodniowi Antoniańskiemu, wystawcom Jarmarku Antoniańskiego i Kołom Gospodyń Wiejskich, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Łódzkiego, proboszczom parafii p.w. św. Antoniego Padewskiego i parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tomaszowie Maz.

To dzięki pracy tych wszystkich osób, mogliśmy świętować w trakcie Tygodnia Antonińskiego i koncertu Piotra Rubika. Dziękujemy również wspaniałej, tomaszowskiej publiczności za tak gorące przyjęcie artystów.


Marcin Witko
Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego
Mirosław Kukliński
Starosta Powiatu Tomaszowskiego


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij