Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Tysiące ludzi odwiedza Arenę Lodową

 Arena Lodowa odnotowała 65 tys. wejść. Obiekt odwiedzają zarówno amatorzy łyżwiarstwa, jak i profesjonaliści. Obecnie funkcjonuje tor długi oraz krótki, na którym już 2-4 marca odbędą się ISU Mistrzostwa Świata Juniorów w Short Tracku. Tylko w trakcie ferii zimowych (27.01-11.02)  Arenę Lodową na ślizgawkach oraz atrakcjach dodatkowych, w tym pierwszej dyskotece na lodzie, odwiedziło ponad 15,5 tysiąca osób. W kwietniu w obiekcie odbędzie się również koncert z okazji 40-lecia grupy „BAJM”.

zdjęcie Areny

 Obecnie trwają przygotowania do Mistrzostw Świata Juniorów w Short Tracku zaplanowanych od 2 do 4 marca. Są to pierwsze Mistrzostwa Świata odbywające się w Tomaszowie Mazowieckim. Przypomnijmy, że obiekt ten jest przystosowany do organizowania zawodów sportowych międzynarodowej rangi. Ostatnie tego typu Mistrzostwa odbyły się aż 15 lat temu w 2003 roku Warszawie na torze otwartym. Po rozmrożeniu lodu, obiekt będzie można wykorzystywać pod kątem wydarzeń kulturalnych. 13 kwietnia odbędzie się w Arenie koncert z okazji 40-lecia zespołu "BAJM”.

Źródło: Tomaszowskie Centrum Sportu


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij