Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Uczcili Dzień Przyjaciela

Młodzi literaci z Miejskiego Centrum Kultury przeprowadzili  6 czerwca br. warsztaty pn. „Polscy nobliści” w Świetlicy Środowiskowo – Integracyjnej przy ul. Kombatantów 1/3 w Tomaszowie Mazowieckim.

 Zdjęcie z zajęć

Dzień Przyjaciela  przypada 9 czerwca, jak informuje kalendarz nietypowych świąt. Z tej okazji uczestnicy Klubu Przyjaciół Literatury z Filii DOK postanowili podzielić się swoją pasją z innymi dziećmi. Podopieczni Stowarzyszenia Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych z entuzjazmem wzięli udział w działaniu interdyscyplinarnym o polskich noblistach. Warsztaty przygotowane pod okiem Anny Ziei oraz Marty Pietrzyk w formie zabawy przekazywały ciekawostki o wyjątkowych  Polakach. Najmłodsi  mogli sprawdzić swoją dotychczasową  wiedzę o naszych rodakach  znanych na całym świecie. Pasjonaci literatury z MCK-u zostali nagrodzeni za swoją postawę słodkim upominkiem przez Agatę  Krawczyk, kierownika świetlicy.
Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij