Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości

W środę, 11 listopada 2020 roku, o godzinie 9.30 w kościele pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski przy ulicy Słowackiego w Tomaszowie Mazowieckim, odbyła się z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych msza święta, odprawiona przez księdza Zygmunta Niteckiego w intencji osób walczących o niepodległość Polski.

Po mszy przedstawiciele Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego i wojska, złożyli wieńce i wiązanki biało-czerwonych kwiatów i zapalili znicze w miejscach pamięci narodowej, znajdujących się na terenie kościoła (pod tablicą w Kaplicy Pamięci Narodowej i pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza) oraz pod Pomnikiem Legionistów Piłsudskiego u zbiegu ulic Piłsudskiego i Legionów. Gminę Miasto Tomaszów Mazowiecki reprezentowali: Marcin Witko - Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, Izabela Śliwińska – Wiceprezydent Tomaszowa Mazowieckiego, Krzysztof Kuchta – Przewodniczący Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego i Marzanna Popławska – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego.

(Fot: Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim)


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij