Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ulica Kombatantów zyskała nowy wygląd

Z końcem września br. sfinalizowane zostały prace związane z przebudową ulicy Kombatantów na osiedlu Niebrów. Był to drugi etap zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa ul. Kombatantów i ks. Ignacego Jana Skorupki”, zgłoszonego i realizowanego w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

przebudowa Kombatantów


Remont 316-metrowego odcinka ul. Kombatantów polegał na wykonaniu drogi o przekroju ulicznym z jezdnią o nawierzchni bitumicznej, a także zatok postojowych i chodników z kostki brukowej. W ramach inwestycji przebudowano również odwodnienie. Prace prowadziło konsorcjum: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Maz. – lider oraz Altor z Mińska Maz. – partner. Koszt inwestycji to 939 910,70 zł brutto.

Przypomnijmy, że wcześniej w ramach tego samego zadania (I etap) zmodernizowana została ul. ks. I.J. Skorupki. Inwestycja prowadzona była od połowy października do końca 2018 roku. W jej ramach również wykonana została nowa nawierzchnia asfaltowa jezdni, chodniki, kanalizacja deszczowa i zatoki parkingowe. Tę część prac wykonało Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów za 949 033,72 zł brutto.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij