Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Uroczyste obchody Dnia Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Mazowieckim 9 maja br. odbyły się uroczystości z udziałem poseł na sejm RP Anny Milczanowskiej, władz miasta oraz przedstawicieli jednostek miejskich i zaprzyjaźnionych instytucji. Z okazji święta wręczone zostały również medale, awanse oraz podziękowania.

dzień strażaka

Uroczystości rozpoczęły się od mszy św. w intencji strażaków,  w kościele pw.  Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Po mszy św. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której wręczono strażakom medale za zasługi dla pożarnictwa,  awanse na wyższe stopnie oficerskie, aspiranckie i podoficerskie oraz awanse na wyższe stanowiska służbowe. Podczas uroczystości wręczono również podziękowania wyróżniającym się strażakom oraz osobom współpracującym z komendą powiatową i wspierającym jej działania w codziennej służbie.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij