Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Uwaga – MZK wprowadza wakacyjny rozkład jazdy

Miejski Zakład Komunikacji w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. informuje, że od soboty 2 lipca br. wprowadzona zostanie korekta rozkładu jazdy dla sobót i niedziel, natomiast od poniedziałku 4 lipca wprowadza się rozkład wakacyjny. Rozkład wakacyjny obowiązujący w lipcu i sierpniu oraz zmiany wynikające z aktualnego układu komunikacyjnego miasta  zostały wprowadzone dla zdecydowanej większości linii.  Szczegóły na stronie www.mzktomaszow.pl w dziale ROZKŁAD JAZDY (od 30 czerwca).

Tradycyjny rozkład wakacyjny to rozkład o zmniejszonej liczbie kursów ze względu na mniejsze zapotrzebowanie przewozowe. Zwracamy jednak uwagę, iż aktualna sytuacja na drogach wymusiła dużo zmian w godzinach odjazdów w tym dla linii Nr 14, która posiadała już w miarę stały rozkład. Na życzenie pasażerów przyspieszyliśmy też odjazdy w newralgicznych godzinach szczytowych, aby czas przejazdu autobusu pomimo objazdów zabezpieczał dotarcie do zakładów pracy.

Dla rozkładu sobotniego i niedzielnego wprowadza się korekty w rozkładach uwzględniające aktualny układ komunikacyjny.

Od 30 czerwca otwarcie nowego ronda w relacji Zawadzka – Chopina przez Warszawską, autobusy linii Nr 5, 13 z nowego przejazdu skorzystają od soboty 2 lipca. Na przystankach przy Głównej autobusy nie będą się zatrzymywać, w zamian obsługiwane będą przystanki przy Chopina.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij