Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uwaga na oszustów!

Ministerstwo Rozwoju informuje, że w Internecie pojawiły się strony przypominające wyglądem Portal Funduszy Europejskich oraz strony internetowe Regionalnych i Krajowych Programów Operacyjnych. Strony te wykorzystują również w sposób nieuprawniony logotyp Funduszy Europejskich lub jego elementy.

W celu uchronienia Państwa przed pomyłką, zwracamy uwagę, że wszystkie instytucje wdrażające Fundusze Europejskie świadczą wyłącznie bezpłatne usługi informacyjne, doradcze i szkoleniowe.

Jeśli poszukują Państwo informacji na temat Funduszy Europejskich, w tym o możliwościach dofinansowania, zachęcamy do skorzystania z Portalu Funduszy Europejskich lub usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

 

Źródło:

http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Strony/Wiadomosci/Komunikat-dotyczacy-funkcjonowania-stron-internetowych-nawiazujacych-layoutem-oraz-trescia-do-stron-internetowych-instytucji-wdrazajacych-Fundusze-Europejskie

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij