Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uwaga: nowe utrudnienia na ulicy Mireckiego [aktualizacja]

W związku z prowadzoną rozbudową drogi wojewódzkiej nr 713 w Tomaszowie Mazowieckim Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi informuje, że od 19 stycznia (wtorek) planowane jest wydłużenie wahadła na ulicy Mireckiego w kierunku ulicy Szczęśliwej o 300 metrów i tym samym zamknięcie wjazdu w ulicę Zacisze. Objazd będzie poprowadzony ulicami: Niską i Prostą. Równocześnie, tego samego dnia planowane jest wprowadzenie objazdu dla pojazdów powyżej 3,5 t przez: Inowłódz (DK 48) – Opoczno (DW 726) – Sługocice (DW 713).

[AKTUALIZACJA!!!]

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi informuje, że planowane na 19 stycznia (wtorek) wprowadzenie objazdu dla pojazdów pow. 3,5 ton (przez DW 726 Inowłódz i DW 713 Sługocice), w związku z rozbudową DW 713 w Tomaszowie, przesunięte jest na 27 stycznia. Planowane zamknięcie wjazdu Mireckiego - Zacisze (19.01.) i pozostałe utrudnienia – pozostają bez zmian.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij