Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


W „Dziesiątce” 1 czerwca Puchar Mistrzów Świata

Okazałe trofeum, które reprezentacja siatkarzy wywalczyła podczas Mistrzostw Świata w 2014 roku, będzie prezentowane 1 CZERWCA podczas obchodów Dnia Patrona
w Szkole Podstawowej nr 10 i Gimnazjum nr 4 im. Tomaszowskich Olimpijczyków
w godzinach: 9.00-12.00.

 Puchar

To niezwykłe wydarzenie ma podkreślić osiągnięcia sportowe uczniów Zespołu Szkół nr 4 
i jest  promocją siatkówki wśród młodego pokolenia. Klasy sportowe o profilu piłka siatkowa prowadzone są w szkole od 1993 roku, osiągnięcia uczniów mają wymiar ogólnopolski, a wychowanek - Paweł Woicki jest tomaszowskim olimpijczykiem.

Prezentacja pucharu w naszej szkole jest wyrazem uznania dla pracy zespołu trenerów i wyników osiąganych przez adeptów siatkówki.

 W naszym regionie jest wielu fanów piłki siatkowej, związki z Tomaszowem mają mistrzowie świata i mistrzowie olimpijscy w tej dyscyplinie. W spalskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego optymizmem napawają tytuły mistrzowskie tegorocznych maturzystów. 

1 czerwca będziemy podziwiać puchar mistrzów świata, a już niebawem igrzyska olimpijskie…  Kto wie, może historia zatoczy koło?


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij