Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


W niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie kolejny rok z rzędu ulicami Tomaszowa Mazowieckiego. Start w niedzielę 19 maja po Mszy Świętej o godz. 12.30 w kościele NMP Królowej Polski przy ul. Słowackiego. Finał przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Spalskiej.

FOTO


Utrudnienia w ruchu

W niedzielę 19 maja 2019 r. podczas XXIII Tomaszowskiego Biegu Trzeźwości oraz Marszu dla Życia i Rodziny wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, dotyczące także autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

Od godz. 11.10 na  pl. Kościuszki wystartuje XXIII Tomaszowski Bieg Trzeźwości. Trasa biegu pl. Kościuszki, Alejami Piłsudskiego do Pomnika Legionistów i powrót do pl. Kościuszki,

Około godz.: 13.40 z parafii NMP Królowej Polski wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Uczestnicy przejdą ulicami: Słowackiego, Jerozolimską, św. Antoniego, Warszawską , Grota Roweckiego do parafii NSJ przy ul. ks. Popiełuszki. Marsz będzie połączony z festynem rodzinnym na terenie parafii NSJ. Zapraszamy na stoisko MZK podczas festynu.

Podczas biegu i przemarszu wystąpią utrudnienia w ruchu. MZK nie wyznacza tras objazdowych dla autobusów. Na czas utrudnień pojawią się czasowe wstrzymania lub przekierowania tras.

O ewentualnej zmianie trasy będą decydować służby porządkowe.

MZK przeprasza za utrudnienia.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij