Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

W podziękowaniu za służbę podczas burzy i gradobicia

28 czerwca w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z przedstawicielami jednostek straży pożarnych biorących udział w akcji ratowniczej podczas burzy połączonej z gradobiciem, która w ubiegłym tygodniu przeszła nad Tomaszowem Mazowieckim. Prezydent Marcin Witko podziękował strażakom za ofiarną służbę i za pomoc w usuwaniu skutków nawałnic.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim, Ochotniczej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim, Ochotniczej Straży Pożarnej w Nagórzycach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Ludwikowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Białobrzegach oraz strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 1002 w Tomaszowie Mazowieckim – ZS Strzelec OSW. Obecnym na spotkaniu prezydent miasta wręczył okolicznościowe podziękowania oraz upominki.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij