Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Weź udział w grze miejskiej!

Przed nami kolejna odsłona Kulturalnego Piątku. 2 sierpnia zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej pt. „Krokiem po Tomaszowie”. Gra będzie polegać na wykonaniu zadań na terenie Tomaszowa, głównie w centrum miasta (pl. Kościuszki, ul. św. Antoniego, park Bulwary, park „Solidarności”).

 

Zadania składają się z pytań teoretycznych dotyczących wiedzy o naszym mieście oraz działań praktycznych. Za każde prawidłowo wykonane zadanie uczestnicy otrzymują punkt. W grze można wziąć udział indywidualnie jak również w grupach 4-osobowych. Uczestnicy gry wykonując poszczególne zadania poruszają się pieszo.

 

Celem gry jest zwrócenie uwagi na detale nas otaczające, których nie dostrzegamy na co dzień. Udział w grze jest bezpłatny. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali upominki.

 

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia na miejscu osobiście, 2.08  do godziny 17.30 oraz zapoznanie się z regulaminem.

 

Przypominamy, piątek 2 sierpnia godz. 17, pasaż przy MCK. Zapraszamy.

 

 plakat kulturalnego piątku sierpień gra miejska

 

Źródło: MCK

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij