Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-10-12

Wieczór poetycko-literacki "Jesienna nostalgia" - odwołany!

Uwaga! Aktualizacja organizatora: Z przykrością informujemy, że zaplanowany na środę, 14 października wieczór poetycko-literacki Klubu literatów ESTAWELLA został odwołany! Decyzję podjęto w trosce o bezpieczeństwo artystów, jak i uczestników spotkania. Mamy nadzieję, że wydarzenie uda się zorganizować w terminie późniejszym, gdy przestaną obowiązywać ograniczenia związane z epidemią koronawirusa.

Wieczór poetycko-literacki pod tytułowym hasłem odbędzie się w środę, 14 października w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

W jego trakcie będzie można posłuchać utworów autorstwa członków Klubu Literatów Estawela, a także wokalistów z MCK. Początek o godz. 17. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Wydarzenie zorganizowane zostanie w reżimie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij