Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wokaliści z MCK w finale międzynarodowego konkursu

Maja Chyb, Martyna Pękala i Maciej Kowalski z grupy Wokalni w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zakwalifikowali się do finału 5., jubileuszowego, Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej Hu Hu Ha. Trenerką wokalną całej trójki jest Beata Niedzielska.

Festiwal odbywa się w tym roku online, a finalistów komisja konkursowa wybrała na podstawie nadesłanych przez uczestników materiałów wideo, oceniając je w dwóch kategoriach – solistów oraz zespołów i duetów.

Reprezentanci Miejskiego Centrum Kultury startowali w kategorii solistów. Maciej (kat. wiekowa 17+) zaprezentował jurorom „Kolędę o ludzkim zrozumieniu”, Martyna (kat. wiekowa 13-16 lat) zaśpiewała „Sianko na stół”, a najmłodsza wokalistka Maja (kat. wiekowa 6-9 lat) „Pastorałkę od serca do ucha”. Finał festiwalu i ogłoszenie wyników odbędzie się 26 grudnia podczas koncertu laureatów online na Facebooku.

Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij