Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wspaniały koncert Piotra Rubika. Historyczne wydarzenie na pl. Kościuszki [ZDJĘCIA]

Kilka tysięcy osób zgromadził koncert Piotra Rubika wraz z orkiestrą i chórem, który odbył się w niedzielę (19 czerwca) na pl. Kościuszki na zakończenie Tygodnia Antoniańskiego. Było to historyczne wydarzenie dla naszego miasta. Nigdy na pl. Kościuszki nie pojawiło się tak wielu widzów.

Koncert  - Piotr Rubik


W trakcie koncertu usłyszeliśmy największe przeboje, tj. „Niech mówią, ze to nie jest miłość”, „Psalm dla Ciebie”, Świat się nie kończy, świat się zaczyna”, „Miłość to słowa dwa” i wiele innych.

Wspaniała publiczność wspólnie z artystami zaśpiewała przebój „Nie wstydź się mówić, ze kochasz”. Artyści dostali owacje na stojąco i kilka razy bisowali.

Przypomnijmy, że Tydzień Antoniański rozpoczął się 13 czerwca. W tym czasie w naszym mieście odbyło się około 100 wydarzeń, a wśród nich koncerty, konferencje naukowe, wystawy, rajdy czy spektakle. W tym czasie św. Antoni został oficjalnie ogłoszony patronem Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego. Uroczystości zostały zorganizowane przez miasto, powiat i Archidiecezję Łódzką. W przygotowanie tego przedsięwzięcia włączyło się szereg organizacji i szkół z tomaszowskiego regionu. W tym czasie, w Tomaszowie zakończyły się też archidiecezjalne obchody 1050-lecia Chrztu Polski.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij