Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wypoczywaj porą zimową... ale z głową !

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków podczas ferii zimowych uczestniczyli w zajęciach organizowanych w ramach wypoczynku zimowego.

wypoczywaj ale zgłową ferie Sp10

W I turnusie ferii zimowych uczestniczyło 10 grup, w II turnusie - 5 grup.

Zajęcia realizowane były w oparciu o tematy związane z propagowaniem zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, z profilaktyką uzależnień oraz profilaktyką zagrożeń związanych z używaniem komputera , telefonu i Internetu.

Zajęcia trwały 5 godzin dziennie i odbywały się od 9.00 do 14.00 na terenie obiektu Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków z wykorzystaniem bazy sportowej, basenu „Złota Rybka”, sal lekcyjnych. Grupy realizowały zajęcia ruchowe o charakterze sportowym, rekreacyjnym, tanecznym. Miały także okazję, kilkakrotnie w czasie każdego turnusu, korzystać z pływalni.

W salach lekcyjnych odbywały się zajęcia integrujące, zajęcia profilaktyczne, zajęcia plastyczne, zabawy i gry stolikowe. Ponadto poszczególne grupy korzystały z kręgielni, były na łyżwach w Arenie Lodowej, w kinie HELIOS w Tomaszowie Maz., muzeum, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Komendzie Powiatowej Policji . Uczestniczyły również w spotkaniu na temat „Zdrowy styl życia” z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej.

Uczestnicy I turnusu wzięli udział w zabawie walentynkowej, a także udali się na wycieczkę do Rezerwatu Przyrody Niebieskie Źródła.

 

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 10

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij