Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


XIX Kwesta Cmentarna

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich Towarzystwo Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego, od 30 października do 1 listopada prowadzić będzie zbiórkę pieniężną z przeznaczeniem na renowację nagrobków starych tomaszowskich cmentarzy. Datki pieniężne będzie można wrzucać do puszek przy bramach starego cmentarza katolickiego przy ul. Smutnej oraz przy bramach cmentarza ewangelickiego i wojennego.

Kwestować będą wolontariusze ze Stowarzyszenia TPTM, przedstawiciele władz miejskich i powiatowych, nauczyciele, uczniowie szkół średnich, słuchacze TUTW, harcerze, Strzelcy, przewodnicy PTTK, członkowie SAP, PTH, dziennikarze. XIX Kwesta Cmentarna została już zgłoszona do rejestru zbiórek i otrzymała nr 2016/3431/OR. Wszyscy kwestujący będą posiadać identyfikatory a puszki będą oznaczone i opieczętowane. Liczenie datków  odbędzie się w godz. 10.00 – 12.00 dnia 2 listopada 2016 r. w sali MCK przy Pl. Kościuszki 18.

Plakat z informacjami o kweście


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij