Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Za nami „Bieg Trzeźwości”

W ramach 38. edycji Forum Trzeźwości w Tomaszowie Mazowieckim odbył się wyjątkowy „Bieg Trzeźwości”, który zgromadził wielu mieszkańców i sympatyków aktywnego, zdrowego stylu życia.



Uczestnicy wydarzenia spotkali się w pięknej scenerii Parku Bulwary, gdzie nie zabrakło sportowych emocji, dobrej energii i uśmiechu startujących. To wydarzenie pokazało, że wspólne spędzanie czasu, ruch i integracja są świetną alternatywą dla nałogów oraz doskonałym sposobem na promowanie zdrowych wyborów i budowanie silnej, świadomej społeczności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i stworzenie fantastycznej atmosfery. Gratulujemy każdemu, kto stanął na starcie!, bo tutaj liczyły się przede wszystkim wspólnota, aktywność i dobra zabawa!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij