Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zbliża się koniec okresu rozliczeniowego, sprawdź gdzie i kiedy możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy księgowej

Z bezpłatnej pomocy przy rozliczaniu PIT mogą skorzystać osoby, które przekażą 1% swojego podatku organizacjom pożytku publicznego z terenu Tomaszowa lub powiatu tomaszowskiego. Dyżury odbywają się w Urzędzie Miasta (ul. POW 10/16, główny budynek, parter, pokój nr 7). Akcja prowadzona jest do końca kwietnia. Z pomocy księgowej w Urzędzie, będzie więc można skorzystać jeszcze dwa razy: 20 i 27 kwietnia w godzinach 15.00 – 17.00.

 zdjęcie z jednego z dyżurów księgowej w Urzędzie

Możliwość przekazania 1% podatku dochodowego organizacjom pozarządowym, to szansa dla każdego z nas, aby choć w małym stopniu włączyć się w działalność społeczną. Dzięki tej niewielkiej kwocie stowarzyszenia, prowadzące świetlice dla dzieci z okolicy, przestaną martwić się o nieszczelne okna, fani sportu zorganizują wyjazd wakacyjny dla młodzieży, osoby niepełnosprawne otrzymają nowy sprzęt rehabilitacyjny, amatorzy muzyki przygotują koncert w parku miejskim, osoby bezdomne znajdą schronienie w okresie zimowym, a miłośnicy zwierząt zadbają o ochronę ich praw. Możliwości jest bardzo wiele i to Ty decydujesz, który cel wart jest wsparcia.

Jeżeli chcesz, aby to wszystko wydarzyło się w Twoim Mieście, przekaż Swój 1% dla lokalnych organizacji pożytku publicznego.

WYKAZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO - LINK


JAK PRZEKAZAĆ 1%?

Nie trzeba wypełniać przekazów pocztowych !
Nie trzeba robić przelewów !
Nie trzeba wpłacać pieniędzy w banku !
Pozostają do wykonania tylko proste trzy kroki:

  • Wybierz organizację z naszego miasta, której chcesz przekazać 1%,
  • Wpisz nazwę i numer KRS organizacji w rocznym zeznaniu podatkowym,
  • Złóż zeznanie podatkowe i zapłać podatek.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij