Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zbuduj robota w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim organizuje dla dzieci w wieku 8-11 lat warsztaty z robotyki pt. „Zbuduj robota”. Warsztaty mają stanowić wstęp do zajęć z robotyki i jednocześnie zwrócić uwagę uczestników na przenikanie się światów nauki i literatury, tak bardzo obecne w twórczości Stanisława Lema. W czasie zajęć dzieci będą budować roboty z klocków lego, a następnie je programować.

Wydarzenie jest częścią projektu „goLEM 2021”, na realizację którego MBP otrzymała dotację ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zajęcia warsztatowe odbędą się w trzech terminach:

Grupa I – 04 i 07 października 2021 r. godz. 17.00-19.00,

Grupa II – 11 i 14 października 2021 r. godz. 17.00-19.00,

Grupa III – 18 i 21 października 2021 r. godz. 17.00-19.00.

Liczba uczestników jest ograniczona i wynosi maksymalnie 10 osób w każdej grupie.

Zapisy w terminie 6 września – 25 października 2021 r. Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie www.mbptomaszow.pl oraz w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij