Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Złota Weronika

Weronika Pecyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 zdobyła złoto na Wojewódzkich Zawodach w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się 28 września w Uniejowie.

 Weronika Pecyna na najwyższym podium na Wojewódzkich Zawodach w Indywidualnych Biegach Przełajowych – Uniejów 28 września 2016 r.           

Uczennica klasy VI s  pokonała ponad 60 zawodniczek z całego województwa łódzkiego.Zawody te były jednocześnie Wojewódzką Inauguracją Sportowego Roku Szkolnego.

 Zanim jednak Weronika wystartowała w zawodach wojewódzkich, musiała zmierzyć się z zawodniczkami z Tomaszowa i powiatu tomaszowskiego w Powiatowych Zawodach w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Również na tych zawodach zajęła indywidualnie I miejsce. A wspólnie z koleżankami z drużyny zajęła II miejsce.

 Skład zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków:

Weronika Pecyna (33pkt.), Martyna Fałek (22 pkt.), Wiktoria Kraś (21 pkt.), Dominika Krotosz (13 pkt.), Patrycja Nowak (6 pkt.), Anna Biernaciak (1 pkt.).

W  zawodach bardzo dobrze wypadł również zespół dziewcząt i chłopców z Gimnazjum nr 4 im.Tomaszowskich Olimpijczyków.

Dziewczęta zajęły I miejsce , a chłopcy III miejsce w Powiatowych Zawodach w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

 Skład zespołu żeńskiego:  Angelika Bednarska (29 pkt.), Oliwia Bobrzyk (25 pkt.), Angelika Danielik (19 pkt.), Lidia Duczkowska (10 pkt.), Milena Zwolińska, Justyna Franas.

 Na szczególne wyróżnienie zasługuje Angelika Bednarska uczennica klasy III s, która indywidualnie zdobyła III miejsce na zawodach powiatowych i wywalczyła awans na zawody wojewódzkie. Na zawodach wojewódzkich zajęła 32 lokatę.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij