Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zmarł Józef Staniszewski

W środę (8 marca), w wieku 79 lat zmarł Józef Staniszewski, tomaszowski samorządowiec, wieloletni przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i były radny Rady Miejskiej.  

FOTO

Józef Staniszewski w latach 1969-80 dyrektorem Państwowego Domu Dziecka w Tomaszowie Mazowieckiego. Od  1962 roku, przez siedem lat był komendantem Hufca ZHP w naszym mieście. W latach 1998-2006 był radnym Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego, a w latach 2002-2015 przewodniczącym Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Był wielokrotnie odznaczany m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Pogrzeb Józefa Staniszewskiego odbędzie się w sobotę (11 marca) o godz. 11 na cmentarzu przy ul. Dąbrowskiej w Tomaszowie Mazowieckim.  


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij