Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zmiany w Urzędzie Miasta

Coś się kończy, coś się zaczyna. Na najbliższej sesji Rady Miasta zostanie przedłożony radnym projekt uchwały odwołujący Mariolę Sobolewską. Obecna skarbnik odchodzi w ramach porozumienia stron. Dziś w Urzędzie prezydent podziękował skarbniczce za lata pracy na rzecz Tomaszowa Mazowieckiego.
Pożegnanie Pani skarbnik Mariolii Sobolewskiej

- Dziękuję pani skarbnik za wieloletnią współpracę – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. - Bardzo dobrze nam się razem pracowało, rozumiem jednak, że czasami życiowe losy kierują nas na inne tory. Udało się nam wspólnie stworzyć w wydziałach finansowo-budżetowych bardzo sprawnie funkcjonujący zespół profesjonalistów. W pełni wierzę w zapewnienia pani skarbnik, że jest on świetnie przygotowany do wszelkich wyzwań. Dziękuję za przygotowanie tegorocznego budżetu, przypilnowanie wszystkiego, mam pewność, że jest on bezpieczny i przemyślany. W tych czasach bardzo trudno jest o specjalistów, wbrew powszechnej opinii w samorządzie nie zarabia się dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę zakres obowiązków i odpowiedzialność jaka na nas ciąży – kończy prezydent Marcin Witko.

- Również dziękuje za te lata współpracy – dodaje Mariola Sobolewska – zaczynaliśmy z budżetem około 180-milionowym, teraz jest on już na poziomie ponad 300 mln zł. Pokonaliśmy wiele wyzwań i sprostaliśmy ogromnym inwestycjom, wystarczy wspomnieć np. Arenę Lodową, jedyną taką w kraju. Nie mogliśmy liczyć na gotowe rozwiązania. Dlatego jestem przekonana, że zostawiam świetny i zgrany zespół, który podoła jeszcze niejednemu wyzwaniu – jest na to przygotowany - dodaje Mariola Sobolewska.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij