Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2018-02-19

Znamy zwycięzców konkursu wiedzy o samorządzie terytorialnym i regionie

Finał 1. edycji konkursu wiedzy o samorządzie terytorialnym i regionie odbył się 13 lutego 2018 roku w sali obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Wśród gimnazjalistów zwyciężył Filip Pęczek, a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych najlepszy okazał się Paweł Śmigiel.

FOTO

Konkurs skierowany był do uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. W eliminacjach szkolnych w obu kategoriach udział wzięło blisko 180 uczestników. W trakcie finału uczniowie zmierzyli się z testem obejmującym zagadnienia związane z tematyką konkursu oraz quizem wiedzy, w którym udział wzięli jedynie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

 

W kategorii gimnazjów zwyciężyli:

I miejsce - Filip Pęczek,

II miejsce - Zuzanna Ryś,

III miejsce - Antoni Węgliński.

Finaliści: Maksymilian Zięba, Bartosz Łącki, Wiktoria Golus, Krzysztof Malinowski i Jakub Gamrot.

 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyli:

I miejsce - Paweł Śmigiel,

II miejsce - Wojciech Rżanek,

III miejsce - Izabela Rybak.

Finaliści: Filip Macuda, Aleksandra Badura, Kinga Kosiacka - Bąk, Patrycja Szewczyk, Kamil Janicki, Dominika Józwik, Karolina Szlońska.

 

Na zakończenie finału nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego wręczyli i złożyli gratulacje: dyrektor Wydziału Edukacji Halina Szczucińska, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Filip Kościsty oraz członkowie Komisji Konkursowej Maciej Błaszczyk, Radosław Pająk i Tomasz Antczak.

Konkurs został zorganizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta Tomaszowa Mazowieckiego pod patronatem honorowym prezydenta Marcina Witko.

Źródło: Młodzieżowa Rada Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij