Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wakacyjna Olimpiada PKOl 2019

Ognisko TKKF ZNP, Urząd Miasta oraz  Zarząd Oddziału Powiatowego TPD zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Wakacyjnej Olimpiadzie  PKOl-iada  2019, która odbędzie się 3 lipca na stadionie miejskim  (Lechia) o godzinie 9.15.

olimpiada

Nazwa tegorocznej imprezy nawiązuje do 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W programie są następujące konkurencje: bieg 60 m, skok  w dal, rzut piłką lekarską (1-3 kg). Zawody odbywać się w kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców: do 7 lat, 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat i 14-16 lat. Zgłoszenia przyjmowane  będą  na półkoloniach w szkołach, przedszkolach i ośrodkach kultury, a także przed rozpoczęciem olimpiady  w godz. 9.00 – 9.30. Najlepszym zawodnikom  wśród dziewcząt i chłopców w każdej konkurencji i kategorii wiekowej wręczone będą medale, ponadto wszyscy otrzymają dyplomy uczestnictwa oraz wezmą udział w losowaniu nagród.


 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij