Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zmiany dla linii nr 2, 3 i 14

Od czwartku 21 kwietnia (od godz. 7) w związku z przebudową ulic Słowackiego i okolicznych, autobusy linii nr 2 i 14 (dla kierunku od Jana Pawła II do Warszawskiej) zmienią trasę przejazdu i nie będą zatrzymywały się na przystanku pl. Kościuszki – Centrum przy C.H. Panorama.

Do odwołania linie nr 2 i 14 (tylko dla kursów od Jana Pawła II w kierunku ul. Warszawskiej) kursować będą ulicą Jerozolimską z przystankiem tymczasowym: Jerozolimska – Polna. Odjazdy linii nr 14 z pętli Brzustówka zostaną opóźnione o 2 minuty.

Natomiast autobus linii nr 3 wyznaczonymi kursami w dni nauki szkolnej nie będzie się zatrzymywał na przystankach - Słowackiego przy szkole. Zostanie wprowadzony objazd, aby autobus linii nr 3 zatrzymywał się na przystanku: Legionów – Słowackiego (przy boisku „Czternastki”). Przystanek będzie obowiązywał dla obu kierunków jazdy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij