Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uczennica SP nr 3 na trzecim miejscu w ogólnopolskim konkursie

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 Magdalena Nowak zajęła III miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez stowarzyszenie „Róża”.

FOTO

"Jezus Chrystus naszym Królem" to ogólnopolski konkurs literacki, plastyczny oraz multimedialny zorganizowany przez "Stowarzyszenie Róża" z Krakowa w ramach ogólnopolskich obchodów rocznicy proklamacji Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Uczestnicy nadesłali 600 prac ze 100 szkół w całej Polsce.

Magdalena Nowak uczennica  klasy 3c zajęła III miejsce w Polsce w kategorii prace plastyczne. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród odbyło się w sobotę 18 listopada br. o godz. 9.00 w Auli Jana Pawła II przy Bazylice Bożego Miłosierdzia .Uczennice przygotował nauczyciel religii Marcin Rybak. Dyrektorem ze Szkoły Podstawowej nr 3 jest Mirosława Tomczyk.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij