Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


III Forum Inwestorów i Eksporterów

III Forum Inwestorów i Eksporterów odbędzie się 29 listopada w Łodzi. Będzie to wydarzenie towarzyszące Targom Logistyki Magazynowej INTRALOMAG.

Tematem wiodącym tegorocznej edycji Forum Inwestorów i Eksporterów jest wymiana handlowa i możliwości inwestycyjne w krajach Ameryki Łacińskiej (ze szczególnym uwzględnieniem: Argentyny, Brazylii, Chile, Kolumbii, Kostaryki, Meksyku i Peru). Zagadnienia te omówią m.in.: Javier Sánchez, ekspert ds. Ameryki Łacińskiej w European and Latin American Business Services oraz przedstawiciel Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Swoimi doświadczeniami we współpracy gospodarczej z krajami Ameryki Łacińskiej podzielą się także przedsiębiorcy.

III Forum Inwestorów i Eksporterów odbędzie się w hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi. Na wydarzenie zapraszają Lokalne Punkty Informacji Gospodarczej utworzone przy Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim oraz przy Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim na potrzeby realizacji projektu „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego” dofinansowanego w ramach II Osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka RPO WŁ na lata 2014-2020.

Więcej informacji o Forum można znaleźć na stronie www.fiie2017.pl Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o rejestrację na stronie http://www.targi.lodz.pl/fiie-formularz-2017/

 

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij