Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Karta Tomaszowianina. Złóż wniosek przed Internet

Zainteresowanie Kartami Tomaszowianina jest ogromne. Aby uniknąć kolejek, wniosek można najszybciej złożyć na stronie internetowej www.kartatomaszowianina.pl. Wszystkie formalności załatwicie przez Internet.

FOTO

Dokument może otrzymać każdy mieszkaniec naszego miasta, który rozlicza podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Tomaszowie Mazowieckim i deklaruje w swoim zeznaniu podatkowym, że miejscem jego zamieszkania jest miasto Tomaszów Mazowiecki (bez względu na to czy osiąga dochód), a także niepełnoletni członkowie jego rodziny w wieku powyżej 7 roku życia. Dzieci w wieku do lat 7 mogą korzystać ze zwolnień i ulg na podstawie Karty wydanej rodzicom lub opiekunom prawnym.

Wniosek o wydanie Karty Tomaszowianina można złożyć w Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10/16) oraz na stronie internetowej www.kartatomaszowianina.pl

Kartę Tomaszowianina mogą również otrzymać osoby, które mieszkają w naszym mieście, a nie osiągają dochodów. W takim przypadku, do wniosku od wydanie Karty Tomaszowianina wystarczy dołączyć oświadczenie o miejscu zamieszkania i nieosiąganiu dochodów.

Opłaty za wydanie karty ważnej przez trzy lata wynoszą: 30 zł (dla osób powyżej 18 roku życia) i 20 zł (dla osób od 7 do 18 roku życia). Można również nabyć kartę ważną przez jeden rok w cenie 20 zł (dla osób powyżej 18 roku życia) i 10 zł (dla osób od 7 do 18 roku życia).

Masz pytania?

W sprawach dotyczących Karty Tomaszowianina prosimy o kontakt z Wydziałem Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia w Urzędzie Miasta (ul. P.O.W 10/16, Tomaszów Mazowiecki, budynek C, parter, pokój 1 i 2) – tel. +48 44 724 23 11 wew. 275 lub 276.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij