Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-12-18

Kolejne porozumienie. Tym razem z gminą Tomaszów

Zdjęcie prezydenta Marcina Witko oraz wójta Franciszka Szmigla z podpisania porozumienia

Prezydent Tomaszowa Marcin Witko oraz wójt gminy Tomaszów Franciszek Szmigiel podpisali w czwartek porozumienie międzygminne, które jest wynikiem wielomiesięcznych negocjacji prowadzonych przez zarząd Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej oraz gminę Tomaszów.

Dotyczy ono wspólnego wykonywania przez samorządy zadań w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. Podpisanie porozumienia zostało poprzedzone podjęciem stosownych uchwał przez Radę Gminy Tomaszów Mazowiecki w dniu 28 października 2015 r. oraz Radę Miejską Tomaszowa Mazowieckiego w dniu 26 listopada 2015 r.  

Zawarcie porozumienia jest konsekwencją realizacji przez ZGWK modernizacji oczyszczalni ścieków i skanalizowania części aglomeracji Tomaszowa Mazowieckiego. Pozwoli ono ZGWK prawnie obsługiwać mieszkańców gminy Tomaszów Mazowiecki za świadczone im usługi za pomocą swoich nowo wybudowanych urządzeń.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij