Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Od czwartku przebudowa skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej

W czwartek (22 września) rozpocznie się przebudowa skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej. Prace powinny zakończyć się 1 października. W tym czasie, na skrzyżowaniu zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Warszawska


Przebudowa skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej to kolejny etap długo oczekiwanego przez tomaszowian remontu drogi wojewódzkiej nr 713. Drogowcy wykonają odtworzenia po kanalizacji deszczowej i wymienią nawierzchnię jezdni w ciągu ulicy Warszawskiej. Wykonawca inwestycji - firma SKANSKA - zakłada, że prace potrwają dziewięć dni.

Na początku października powinna zakończyć się też przebudowa ulicy Barlickiego. Inwestycję realizuje Starostwo Powiatowe, przy finansowym wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej, w połowie października powinien rozpocząć się remont mostu na Wolbórce.

Trasy autobusów MZK pozostają bez zmian.

W trakcie remontu zmianie ulegnie lokalizacja przystanku Warszawska – Barlickiego, ale dopiero podczas prac remontowych pasa drogi przy zatoce autobusowej przystanku przy Galerii Tomaszów. Tymczasowy przystanek będzie obowiązywał
na ulicy Konstytucji 3 Maja (przed sygnalizatorem świetlnym).

Za utrudnienia przepraszamy.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij