Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Świętowali diamentowe i złote gody

Aż trzynaście par z Tomaszowa Mazowieckiego świętowało diamentowe i złote gody w Urzędzie Stanu Cywilnego. Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego odbyły się w sobotę, 27 kwietnia br.

złote gody

Diamentowe gody obchodzili  Maria (Kuniecka) i Henryk Kobalczyk, 55. rocznicę ślubu świętowali Teresa (Krzysztofik) i Roman Jęczmień a 50. rocznicę:  Maria (Ziętek) i Henryk Bieniek, Krystyna (Jeżka) i Tadeusz Antoni Cielniak, Krystyna Wanda (Andryszkiwicz) i Marian Franciszek Grzmiączka, Teresa Faustyna (Nowakowska) i Henryk Krawczyk, Janina (Piątkowska) i Grzegorz Mocarscy, Anna (Maciaszczyk) i Jerzy Lech Ostrowscy, Stanisława Anna (Florczyk) i Stanisław Grzegorz Przybysz, Zofia (Wysmyk) i Tadeusz Rychwalscy, Janina Anna (Jończyk) i Stanisław Serafin, Stanisława (Matuszewska) i Mieczysław Zbigniew Świderek oraz Jadwiga (Chaber)  i Jan Szewczyk.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij