Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zlot Mitsubishi na jeden dzień w Tomaszowie

Mitsubishi Motors Polska to organizator oficjalnego Zlotu Mitsubishi skierowanego do właścicieli oraz miłośników aut tej marki. I Zlot Mitsubishi odbędzie się w centrum Polski, w malowniczej okolicy Zalewu Sulejowskiego, Spały i Tomaszowa Mazowieckiego od 16 do 18 września.

Zlot

Uczestników zlotu oraz ich maszyny będzie można również spotkać w naszym mieście (główna baza Zlotu znajdować się będzie w Bronisławowie), na tomaszowskich Błoniach 17 września (sobota) w godzinach 9.30-16.00. W kilku turach (odbywających się mniej więcej co 1,5 godziny) na Błoniach będą się pojawiać samochody tej marki, biorące udział w trzech trasach (sportowej, turystycznej i terenowo-turystycznej). Organizatorzy zaplanowali także dodatkowe atrakcje: prezentacje salonu Mitsubishi oraz pokaz jazdy na piaszczystej nawierzchni.

Patronat nad tomaszowską odsłoną zlotu objął prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij