Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Wyniki konkursu na wykonanie muralu.

W poniedziałkowy wieczór, podczas koncertu patriotycznego "Mój dom, mój świat" dokonano podsumowania konkursu na wykonanie projektu graficznego muralu pt. „100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę” zorganizowanego przez prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz fundację TM Innowacje.
rozstrzygniecie konkursu na mural

Konkurs skierowany był do młodzieży – uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim. Spośród 24 prac komisja wyłoniła trzech zwycięzców, którzy otrzymali nagrody pieniężne oraz pamiątkowe albumy z rąk pana Konrada Borowskiego – prezesa fundacji TM Innowacje. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy uczniom za aktywne włączenie w nasze działania oraz nauczycielom i dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 – pani Magdalenie Fałek za wsparcie udzielone uczestnikom i organizatorom.

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia „Galerii w Ratuszu”, znajdującej się na I piętrze budynku głównego Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Do końca tygodnia można tam obejrzeć wszystkie prace przygotowane przez uczniów.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij