• Data opublikowania: 2016-11-10

Kolejne zwycięstwo Lechii

Siatkarze tomaszowskiej Lechii nie przegrali jeszcze ani jednego meczu w aktualnym sezonie. W środę, we własnej hali pokonali drużynę AZS Uniwersytet Łódzki 3:0.

lechia

Od początku meczu, gra układała się bardzo dobrze i trener Tomasz Migała dokonał dwukrotnie podwójnej zmiany. Szansę do gry otrzymali zawodnicy rzadziej ostatnio występujący, za Bartłomieja Neroja i Wiktora Musiała, na placu gry pojawili się Patryk Kucharski i Damian Migała. Lechia gładko pokonała AZS w dwóch pierwszych setach do 20 i 14. Dopiero trzecia odsłona przyniosła więcej emocji. Od początku to AZS wyszedł na prowadzenie i dość długo utrzymywał 2 - 3 punktową przewagę nad Lechią. Przy stanie 17:14 dla AZS trener Migała poprosił o czas. Po tej przerwie Lechia wróciła do swojej gry przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę po dramatycznej walce na przewagi 26:24.

Skład Lechii: Bartłomiej Neroj (k), Michał Mysera, Maciej Janikowski, Michał Cymerman (l), Jakub Guz, Mariusz Pruski, Rafał Obermeler, Patryk Kucharski, Patryk Laskowski, Szymon Szewczyk (l), Damian Migała, Daniel Reszka, Mikołaj Kubryn, Bartłomiej Pająk.