Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


9 ofert na budowę toru lodowego w Tomaszowie

W Urzędzie Miasta 9 firm i konsorcjów złożyło oferty na budowę zadaszonego toru lodowego w Tomaszowie Mazowieckim. Najtańsza z nich opiewa na kwotę 47 601 000 zł. Złożyła ją firma ROSA-BUD S.A. Najdroższa oferta wynosi 89 865 986 zł. Wykonawcę powinniśmy poznać na początku maja.

wizualizacja

Teraz oferty będą analizowane, a najkorzystniejsza zostanie wybrana na podstawie trzech kryteriów: cena, okres gwarancji i deklaracja liczby osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę.

Realizacja inwestycji zakłada pozostawienie toru łyżwiarskiego w obecnym miejscu oraz wykorzystanie istniejącej maszynowni. W obiekcie kubaturowym mają znaleźć się: lodowisko wewnętrzne, boisko wewnętrzne wielofunkcyjne, korty tenisowe, trybuny stałe i trybuny rozkładane. Obiekt będzie przystosowany do organizowania zawodów sportowych łyżwiarstwa szybkiego rangi krajowej i międzynarodowej (Mistrzostwa Polski, Puchar Świata, Mistrzostwa Europy i Świata). Będzie również spełniał wymogi związane z organizacją koncertów czy wystaw. W okresie zimowym organizowane będą ślizgawki ogólnodostępne oraz inne imprezy sportowe. Obiekt będzie również wykorzystywany w okresie letnim, m.in. jako tor wrotkarski.

Wykonawca będzie miał czas do 28 lipca na wykonanie projektu. Prace związane z budową toru mają zakończyć się wiosną 2017 roku. Przypomnijmy, że projekt znalazł się w programie inwestycji strategicznych ministerstwa sportu i turystyki.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij