Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


"Dla Niepodległej". Premierowy koncert Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej

W środę 28 listopada o godz. 19.00  w Kościele N.M.P. Królowej Polski przy ul. Słowackiego 13/19 wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna Symfonia Juventus wraz z Chórem Miejskim Artis Gaudium.

Koncert Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Symfonia Juventus to projekt realizowany przez Miejskie Centrum Kultury wspólnie z Fundacją TM Innowacje oraz Fundacją Orlen Dar Serca. Orkiestrę tworzy 30 osób w wieku od 13 do 18 lat. Głównie są to uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Tomaszowie Mazowieckim i Skierniewicach. Dyrygentem Orkiestry i inicjatorem jest Kamil Wrona. W orkiestrze muzycy grają na skrzypcach, altówkach, wiolonczelach, fletach, klarnetach, trąbkach, waltorniach, eufoniach, puzonach, tubach i instrumentach perkusyjnych.
Orkiestra wystąpi po raz pierwszy podczas Koncertu dla niepodległej 28 listopada o godz. 19 w Kościele N.M.P. Królowej Polski przy ul. Słowackiego 13/19.
Mimo, że orkiestra miała zostać powołana w celu realizacji jednorazowego wydarzenia, Miejskie Centrum Kultury dołoży wszelkich starań, aby na stałe utrzymać tę formę.

Wstęp wolny


Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij