Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Doradztwo finansowe dla NGO

W ramach projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ istnieje  możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa finansowego (rachunkowość, podatki, księgowość). Doradztwo prowadzone jest w sposób ciągły w latach 2016-2017. Najbliższy termin to 16 maja 2016 r.

Doradztwo dla NGO

Doradztwo przeznaczone jest w szczególności dla: organizacji pozarządowych (prowadzących i nieprowadzących działalności ekonomicznej - odpłatnej pożytku publicznego i/lub gospodarczej); przedsiębiorstw społecznych (spółdzielni socjalnych); podmiotów/osób i grup zainteresowanych podjęciem działań w obszarze ekonomii społecznej.

Miejsce doradztwa dostosowane jest do potrzeb organizacji. Istnieje możliwość skontaktowania się z doradcą on-line (skype, mail).

Organizacje zainteresowane tego rodzaju wsparciem, proszone są o następujące informacje: nazwa podmiotu (z zaznaczeniem, czy prowadzi działalność ekonomiczną czy jest zainteresowany prowadzeniem takiej działalności); preferowane godziny i miejsce udzielenia doradztwa; jakie są potrzeby w zakresie doradztwa.

Zgłoszenie na doradztwo należy przesłać do 12 maja na adres aleksandra.podkonska@inspro.org.pl

O zakwalifikowaniu podmiotu do doradztwa organizacja zostanie poinformowana mailowo po zebraniu zgłoszeń (jest to uzależnione od liczby zgłoszeń i preferowanych miejsc doradztwa). Organizacje, które nie zakwalifikują się na doradztwo 16 maja, Centrum KLUCZ będzie umawiać na kolejne terminy.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu: Aleksandra Podkońska, 519 300 647, aleksandra.podkonska@inspro.org.pl

Szczegółowa tematyka doradztwa zawarta jest TUTAJ.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij