Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Ferie Zimowe z Biblioteką!

W okresie ferii zimowych, które w tym roku w naszym województwie przypadają w terminie 16 - 27 stycznia, Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotował interesującą propozycję zajęć dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

grafika ilustrująca zajęcia dla dzieci w bibliotece

W programie „Ferii zimowych w Bibliotece 2017” odbędą się: zajęcia plastyczne, literackie, głośne czytanie książek, rozmowa o zachowaniu bezpieczeństwa w sieci, warsztaty kulinarne, gry planszowe, gry Kinect, rebusy, łamigłówki i inne zabawy integracyjne oraz poczęstunek. Spotkania będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-13.00. Do wyboru jest pierwszy bądź drugi tydzień zajęć.

Formularze zgłoszeniowe do pobrania w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy pl. Kościuszki 18. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 44 724 61 06.

Ilość miejsc ograniczona. Wstęp wolny!

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij