Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Finał WOŚP 2017. W Galerii Tomaszów wystąpi Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski wystąpi na tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Tomaszów. W tym roku fundacja zbiera pieniądze dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Pióro na aukcję przekazał prezydent Marcin Witko.

Tegoroczny, tomaszowski finał odbędzie się 15 stycznia w Galerii Tomaszów. W centrum handlowym powstanie punkt liczenia pieniędzy, będą występy dzieci i młodzieży oraz koncert Rafała Brzozowskiego.

Pieniądze dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom zbierać będzie 300 tomaszowskich wolontariuszy. Pióro na aukcję przekazał prezydent Marcin Witko.

kartka
W niedzielę w Galerii Tomaszów będzie zlokalizowane specjalne stoisko Miejskiego Centrum Kultury. Każdy z ofiarodawców Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie mógł sobie wybrać pamiątkową „Kartkę z Aniołkiem” wykonaną przez dzieci i młodzież w ramach konkursu plastycznego. Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij