Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Grand Prix Polski - XXXV Turniej „ASÓW” w kręglarstwie klasycznym

Zawody rozegrane będą na kręgielni w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Strzeleckiej 24/26.Harmonogram:

17.02.2024r godz. 9.00 - 22.00 - eliminacje kobiet i mężczyzn
18.02.2024r godz. 8.00 - 14.00 - finały kobiet i mężczyzn
godz. 15.15 - 15.30 wręczenie pucharów, nagród, zakończenie zawodów

Impreza odbywa się od 35 lat. W powyższych zawodach wystąpią wszyscy najlepsi zawodnicy naszego kraju, do których zaliczają się również sportowcy z naszego klubu. Tej rangi zawody są dobrą promocją naszego miasta i regionu na arenie ogólnopolskiej.

Turniej odbywa się pod patronatem prezydenta Marcina Witko.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij