Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Grand Prix w tenisie stołowym w MCK Za Pilicą − podsumowanie rozgrywek

Zbigniew Goździk, Dariusz Będzyński i Paweł Burchard zostali najlepszymi zawodnikami rozgrywek Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Firmy Dalmet w sezonie 2021/2022. Podsumowanie zmagań miało miejsce 4 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą, gdzie rozgrywano wszystkie turnieje.

Do rywalizacji przystąpiło 18 zawodników, którzy wzięli udział w 12 turniejach. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniej piłki. Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanął Zbigniew Goździk. Na drugim miejscu uplasował się Dariusz Będzyński, a trzecim zawodnikiem turniejowych zawodów został Paweł Burchard. Kolejne miejsca zajęli: Michał Pietrzyk, Bogdan Frankiewicz, Maciej Centka, Sławomir Odrowski, Grzegorz Czechowicz. Gratulujemy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij