Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

IX Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo w PSM

Od 24 do 26 lutego 2022 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Tomaszowie Mazowieckim odbędą się przesłuchania uczestników IX Młodzieżowego Konkurs na Skrzypce Solo im. Tadeusza Wrońskiego. Koncert laureatów zaplanowano 26 czerwca o godzinie 16 – Sala koncertowa PSM (z koncertu zostanie przeprowadzona transmisja on-line na kanale You Tube oraz na profilu Facebook PSM).

Konkurs ma na celu m.in. podniesienie poziomu kształcenia warsztatu gry na skrzypcach, konfrontacja osiągnieć młodzieży, poprzez wyłonienie, wspieranie i promowanie szczególnie uzdolnionych młodych muzyków, możliwość spotkania i twórczej wymiany doświadczeń uczniów i pedagogów klas skrzypiec z całego kraju, promocję Tomaszowa Mazowieckiego, jako miasta wspierającego kulturę muzyczną oraz popularyzację polskiej muzyki skrzypcowej – wśród mieszkańców miasta, powiatu i regionu łódzkiego.

Organizatorem Konkursu jest Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im T, Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim Centrum Edukacji Artystycznej.

Szczegółowe informacje o Konkursie – link.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij