Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Jesienna wystawa SAP w MCK Za Pilicą

„Jesień, jesień już” to tytuł wystawy, której wernisaż odbędzie się 10 listopada (piątek) o godzinie 18 w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny.Na wystawie swoje prace zaprezentują artyści ze Stowarzyszenia Amatorów Plastyków w Tomaszowie Mazowieckim. Będzie można zobaczyć obrazy wykonane głównie w technikach olej i akryl. Dominującym tematem będą pejzaże i elementy jesiennej przyrody.

Wernisaż urozmaicą występy artystyczne w wykonaniu: Lecha Kozdroja (piano), Henryka Kowalewskiego (gitara i śpiew), Kazimierza Mateckiego (śpiew), uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia: duetu Wiktorii Chwalińskiej (skrzypce) i Juliana Dobrzyńskiego (fortepian) oraz Adama Chrzanowskiego (akordeon), a także Elżbiety Jakóbczyk i Barbary Skawińskiej (recytacja) z Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Spotkanie z twórczością artystów z SAP odbędzie się w cyklu „Wieczory ze sztuką”.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij