Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Komunikat MCK w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną

W związku z obecną sytuacją epidemiczną oraz decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o czasowym zamknięciu od 7 do 29 listopada 2020 r. instytucji kultury, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo odbiorców naszej oferty Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zawiesza w tym terminie prowadzenie zajęć stacjonarnych, a także organizację wydarzeń z udziałem publiczności we wszystkich swoich placówkach. W sprawach bieżących lub pilnych możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem 44  712-23-69, a także e-mailowy pod adresem: kontakt@mck-tm.pl.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku, gdzie planujemy zamieszczanie m.in. filmików instruktażowych w ramach warsztatów plastycznych, ceramicznych, sensorycznych, muzycznych, a także pomysły na zabawy literackie, teatralne, sportowe itd.

Od 7 do 29 listopada br. zamknięte dla zwiedzających będą też nasze atrakcje turystyczne ‒ Skansen Rzeki Pilicy oraz Podziemna Trasa Turystyczna Groty Nagórzyckie. W tym czasie w obu placówkach prowadzone będą prace porządkowe i konserwatorskie, a także merytoryczne związane m.in. z opracowaniem materiałów promocyjnych. Dla turystów i mieszkańców miasta zamknięta zostanie również Informacja Turystyczna (pl. Kościuszki). Będzie jednak możliwość kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z obsługą (tel. 44 710-03-29, e-mail: informacjaturystyczna@mck-tm.pl).

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij