Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Koncert charytatywny dla Kacpra

30 kwietnia br. w Sali kina Włókniarz odbył się „Koncert charytatywny dla Kacpra” zorganizowany przez Caritas przy sanktuarium św. Antoniego, Fundację NSJ „Rodzina” oraz prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego. Zaprezentowali się podopieczni klubu sportowego „Aster” oraz tomaszowscy wokaliści: Martyna Majda, Katarzyna Garczyńska, Szymon Pietruszczak oraz Weronika Hes.

FOTO

Gwiazdą koncertu była Iwona Kmiecik. W trakcie wydarzenia można było skosztować ciast, a dla najmłodszych przygotowane były  m.in. takie atrakcje jak malowanie twarzy. Kacperek, który z radością oglądał występy, a wzruszeni rodzice podziękowali wszystkim za przybycie i darowizny, które  razem z 1% podatku( który był zbierany przez Fundacje na ten cel) zostaną przekazane na zakup wózka, dzięki któremu Kacper będzie mógł wychodzić z domu. Chłopiec ma 15 lat i choruje na Zespół Downa, Zespół Chiari oraz wodogłowie pozapalne. 

Akcję wspierali wolontariusze ze szkolnych kół Caritas z Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 7 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8. Koncert poprowadzili: Iwona Rybak (Caritas) oraz Edward Madej (Fundacja NSJ Rodzina).
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij