Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Koncert Grzegorza Wilka i kiermasz charytatywny dla Julitki

Grzegorz Wilk, solista oratoriów Piotra Rubika, wokalista popularnego programu rozrywkowego „Jaka to Melodia” w TVP1, wystąpił podczas Koncertu Noworocznego, który odbył się 6 stycznia w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. W ramach tego wydarzenia pozyskano ponad 3 tys. zł na rehabilitację Julitki Plich.

koncert

Artysta wraz z zespołem Żorskiej Orkiestry Rozrywkowej pod kierunkiem Lothara Dziwoki zaprezentował się w programie „Swing Stars” składającego się z wyselekcjonowanego, swingowo-jazzowego materiału z elementami klasycznymi.

Przed widowiskiem muzycznym odbył się charytatywny kiermasz pluszaków przygotowanych przez dzieci z Przedszkola nr 2. Pozyskano w sumie 1.972,20 zł. Środki zostaną przeznaczone na rehabilitację  Julitki Plich,  która dzielnie wygrała walkę z rakiem. Po koncercie, rodzice dziewczynki przekazali jednego pluszaka na licytację, którą poprowadził Grzegorz Wilk wspólnie z Anną Zwardoń, p.o. dyrektora Miejskiego Centrum Kultury. Tym samym udało się dodatkowo pozyskać 1.100 zł na rehabilitację dziewczynki.

Organizatorami Koncertu Noworocznego byli prezydent Marcin Witko, starosta Mirosław Kukliński, Miejskie Centrum Kultury oraz Fundacja Rozwoju Powiatu Tomaszowskiego.

Fot. Miejskie Centrum Kultury

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij