Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Koncert „Trochę wspomnień z tamtych lat…” już po raz szósty

VI koncert  z okazji dnia Babci i Dziadka pt: „Trochę wspomnień z tamtych lat” odbył się 26 stycznia 2019r. r. o godzinie 16.00 w sali Kina Włókniarz. Organizatorem koncertu był zespół Caritas przy sanktuarium p.w. Św. Antoniego. 
dzień babci i dziadka w kinie włókniarz
Dla gości przygotowano wspaniały program artystyczny. Wykonawcami byli: wokaliści Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe przygotowani przez Małgorzatę Karazim (Julia Iwanicka, Patrycja Rój i Szymon Pietruszczak).Wokaliści z SP3  przygotowani przez Izabelę Kolanko oraz Annę Grzelak.
Gwiazdami koncertu byli: Barbara Kania oraz aktorzy Teatru Powszechnego w Łodzi:  Ewa Sonnenburg,, Artur Majewski przy akompaniamencie Mariusza Ambroszczyka. Koncert  prowadzili: Iwona Rybak i Krzysztof Rumiński. Na koniec goście mogli obejrzeć teledysk do piosenki „Dziewczynka z zapałkami” do którego słowa i muzykę napisała Monika Saktura. Współorganizatorem był Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Na koniec zaproszono wszystkich na skromny poczęstunek ufundowany przez Caritas przy sanktuarium św. Antoniego. Szanownym Gościom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przyjęcie zaproszenia.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij